ماساژ عبارتست از یک سری حرکات و مهارت های دستی که بطور منظم و خاص بر روی بافتهای بدن جهت تأثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل و گردش خون بکار برده میشود. اسناد تاریخی نشان می دهد ماساژ قدیمی ترین شکل درمان جسم و روح است.با سیری در تاریخ متوجه می شویم که ماساژ در تمام ملل و فرهنگهای مختلف مرسوم بوده و شاید دلیل رواج آن همین عامه پسند بودن آن باشد.

در گذشته مردم بدون اینکه از تأثیرات فیزیولوژیکی و درمانی ماساژ آگاهی داشته باشند از آن استفاده می کردند.اما امروزه از ماساژ با اهداف مختلف و به شکل گسترده تری استفاده می شود و به ویژه در درمان دردهای عضلانی و مفصلی جایگاه ویژه ای را نسبت به سایر روش های درمانی به خود اختصاص داده است. ماساژ همچنین در توانبخشی و بازتوانی بیماری های مختلف به شکل خاصی به کار می رود . از همین رو در سال ۱۹۹۳ ماساژ به عنوان سومین دسته از اشکال متعدد طب تکمیلی طبقه‌بندی شد.

از جمله مزایای ماساژ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ایجاد آرامش ، ایجاد طراوت و شادابی پوست ، رفع چسبندگی بافت هایی مانند بافت عصبی، عضلانی و خون رسانی بهتر به عضلات، رفع خستگی، رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم های دردناک ، کاهش استرس و تنش های روزانه ، کاهش خطر ابتلا به واریس ، کمک به حفظ تناسب اندام و حذف چربی های اضافی بدن ، کمک به درمان سیاتیک ، کمر درد، آرتروز   تمدد اعصاب ، کمک به رفع استرس و هیجانات روحی ، کمک به رفع مشکلات بی خوابی و بد خوابی

آقایان

ماساژ: همه روزه در طول ساعات کارمجموعه

- با تعیین وقت قبلی -

تلفن رزرو : 5 – 88336690

بانوان

ماساژ: روزهای شنبه و چهارشنبه

8 الی 19

- با تعیین وقت قبلی -